Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mandolina

4 000 МКД

Се продава од: Славица 06 мај 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Продавам мандолина стара 15 години.
Користена е само 2 години за училишниот оркестар.
Цената не е фиксна.
Славица
075565877
Leaflet
Кон почеток