Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bass gitara Washburn Bantam XB500

230 ЕУР

Се продава од: Bobi 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Aktiven 5 žičen bass,mn.socuvan.So futrola MusicStore.Tel.070533404 Bobi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации