Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aria Gitara

150 ЕУР

Се продава од: Miki 17 јул. 16:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
vo odlicna ispravna sostojba dobro socuvana
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации