Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Акустична J&D зелена гитара озвучена

0 МКД

Се продава од: T G Вчера 18:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Моделот е AG5 CFE. Гитарата е сосем нова, неупотребувана, сочувана во оригиналната кутија. Озвучена е со пасивен пикап. Одлична гитара во својот ранг!

Leaflet
Кон почеток