Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opremen pickguard od squier strat SSS

3 000 МКД

Се продава од: Bojan 09 фев. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava povrzan pickguard so 3 single coil pickups od squier affinity strat.
Vo odlicna sostojba koristen mnogu malce.
Leaflet
Кон почеток