Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gibson Les Paul Deluxe -72

2 000 ЕУР

Се продава од: Gjoko 31 мар. 00:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam Gibson Les Paul Deluxe, proizvedena 1972 godina, vo dobra sostojba.
So gitarata sleduva i original Gibson kufer.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации