Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MUZICKI INSTRUMENTI

0 МКД

Се продава од: oprema 21 мај 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
VREDI DA SE JAVITE ZIVO DJABE....
2 EL GITARI,AKUSTC OZVUCENA, 1VIOLINA 4/4, STUDIO KONTROLER KOGF K-49 ,GITARSKI PROCESORI, 1 USB INTERFACE I 1 VOKAL PROCESOR ZA VO STUDIO.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации