Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Violina 4/4

1 600 ЕУР

Се продава од: Марија 09 мар. 10:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам добра виолина, рачна изработка од 1934 год., со гудало, професионален куфер и нови жици Dominant. Итно!
Марија
078351363
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации