Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Chester Diamond

495 ЕУР

550 ЕУР

Се продава од: Katerina 24 фев. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava gitara Chester ts/h1 diamond edition,
mesavina od 335 i Rickenbacker
kako nova, nema ni grebnatinka kratko e koristena, kupena e 900 eu.
Katerina
071222493
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации