Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fender Telecaster Squier -made in Korea

250 ЕУР

Се продава од: Robert 13 авг. 13:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Fender Telecaster, perfektna sostojba kako nov,odlicen vrat, nisko setiran ,prekrasen Sound", zici Elixir- 10 ki.
Cena 250 eu.. Inf, 070 377 730
https://www.youtube.com/watch?v=WLUzFO5Ys1c
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации