Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Music Man Luke 2

1 400 ЕУР

Се продава од: D.P. 22 окт. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам Music Man Luke 2, во топ состојба.

На гитарата и се променети праговите (Jescar jumbo nickel-silver, кај GS Handcraft) и има нов bone nut и сетап кај Бранко Радуловиќ.

Со гитарата оди и оригиналниот Music Man hard case.

Цена: 1400 евра.
Кон почеток