Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova akusticna gitara J&D

Се продава од: Tance Grozdanovski 25 фев. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
AG5-CFE е точниот модел.
Никогаш не е употребена, внимателно сочувана во оригиналната кутија... одлично штима.
Има одличен акустичен звук.
Иако спаѓа во пониска класа на гитари, има предвид карактеристики.
Внимателно е одбрана, но не е никогаш употребена.

Tance Grozdanovski
070233544
Leaflet
Кон почеток