Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HARTKE BASS profi komplet

1 000 ЕУР

Се продава од: toni 22 мај 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
-HA2500 - Bass Amplifier
-410XL - Bass Cabinet
-VX115 - Bass Cabinet
Se prodava samo kako komplet!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации