Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gitara Yamaha eg 112 i pojacalo ibanez

13 500 МКД

Се продава од: Zhivko 20 авг. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Gitara: Yamaha eg 112 so kabel, stimer i futrola
Cena: 9500 denari
Pojacalo: Ibanez - MODEL: IBZ10G
Cena: 4500 denari
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации