Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PICKUP microphone violin contrabass guitar viola

3 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 08 јан. 11:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

Masina secenje 695 ЕУР
Metalni sefovi 0 ЕУР
Zastitni maski za lice vizir 99 МКД
Masina za sadovi casi omeknuvac dishwasher 1 ЕУР
PIckup микрофон за зичани инструменти

Barcus-Berry DISQOS Soundboard -Pickup мицропхоне wитх External Mount Jack

Ideal for virtually all types and sizes of acoustic stringed instruments equipped with a soundboard, such as steel stringed guitars, dulcimers, and mandolins.
Furnished with Barcus Berry exclusive Fas-Jac 1/4-Inch strap button mono jack or 1/4-Inch external mount output jack. Easy to install and provides high sound levels with no feedback.
Ideal for mandolin, banjo, classical steel guitar, ukulele, violin, viola, zither, dobro, drum trigger, steel drum, dulcimer, guitarron, kalimba, koto, lute, balalaika, berimbau, sitar, oud.
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
HYBRID FULL HDD PLAYER INTEX 1 299 МКД
Microphone Shure 58 i 58A beta wireless 69 ЕУР
NEW audio cassette tape audio kaseti 250 МКД
Mikser za testo 599 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации