Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Jackson elektricna gitara so omot

120 ЕУР

Се продава од: Gligor 15 септ. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Gitarata rabotni ispravno. Koristena e samo nekolku pati vo poslednite 10 godini. Mozna e zamena za kvalitetna akusticna gitara.
Gligor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации