Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bass појачало Fender Rumble 100W

17 000 МКД

Се продава од: Никола 09 јул. 00:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Појачалото е купено од Мими Музика пред година и пол и е користено околу два месеци по дома и сега стои така во кутија
Никола
070368380

Viber:
70368380
Leaflet
Кон почеток