Објавени: фев. 13 2017 07:14

BEHRINGER Ultrabass i kabinet so zvucnik BUGERA

ЕУР

Објавени: фев. 13 07:14
Прегледи: 114
Se prodava pojacalo za bass gitara Behringer BX3000T Ultrabass 300 w i kabinet so 15-ka Bugera zvucnik.
Komplet 300 evra
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
114
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38978609148

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации