Објавени: мар. 28 2020 07:44

Gitara full oprema so 7 meseci garancija od artist

МКД

Објавени: мар. 28 07:44
Прегледи: 133
Prodavam skoro nova Elektricna gitara+tuner+strap+kabel+uste eden par zici+whammy+percinja nova so 7 meseca garancija od artist Skopje.Nova skoro ne svirena.
Samo gitara 8000
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
133
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070448959

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации