Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Jordan maicki i patiki

30 000 МКД

Се продава од: Albert Вчера 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Производи
Машки
Maickite se po 1700 den
Patikite se po 10000
Ima 5 maicki
I 2 para patiki
Sve fkupno e 30000 den
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации