Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Obleka za skijanje

Се продава од: Никола 28 ноем. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Производи
Машки
Продавам две скијачки одела марка Spyder, едно скијачко одело марка Brugi, две сакоа марка Bitsiani i една монтка марка Adidas. Сите се одлично зачувани и многу малку носени. Цена по договор
Никола
070/539-321
Leaflet
Кон почеток