Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova kozna maska jakna

150 ЕУР

Се продава од: Darko Janevski 21 окт. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Куманово
Производи
Машки
Продавам нова кожна машка јакна
Големина 54
Цена: 150 евра
Диме - 070 487 778
Darko Janevski
+389 70 487778
Leaflet
Кон почеток