Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Adidas Samba

3 300 МКД

Се продава од: Daniel 14 фев. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам нови, некористени, Adidas Samba.

Патиките се купени од Велика Британија во вредност од 65 фунти, донесени во Македонија како подарок, апсолутно нови и некористени, се продаваат заради тоа што се број поголеми.

Број: 44 (EU) / 9.5 (UK)

077 898 896 (Даниел)
Leaflet
Кон почеток