Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maski kaput BOSS nov XL56 kašmir

23 000 МКД

Се продава од: Владо 01 ноем. 22:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Производи
Машки
Crn maški kaput BOSS potpolno nov i nenosen, izraboten od najkvalitetna mešavina na kašmir i volna. Golemina 56 (XL) odgovara za maži so visina 180 - 190 cm. Kupen vo SAD za 995 USD, se prodava so 60% popust.
Владо
070304403
Кон почеток