Објавени: мар. 21 2022 11:04

Lewer Alimentare S2 cevli kozni vodootporni

МКД

Објавени: мар. 21 11:04
Прегледи: 123
Ниски LEWER Alimentare S2 чевлите се добро познати по лесниот начин на облекување, но притоа и супер заштитни. Водоотпотни, изработени од говедска кожа со антистатик ѓон отпорен на масла и киселини, челична капа и шок абсорбер на пета.

ЦЕНА: 2.299 денари

Нарачај онлајн - https://www.zashtitnaoprema.mk/mk/product/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d0%b4%d1%83%d1%80%d0%b8-%d0%bd%d0%b8%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d1%86%d1%80%d0%bd%d0%b8-alimentare-s2-lewer-it/?fbclid=IwAR0NBbeMvcylUvIYJb0Qw_2_rwCbke-wJOFkkQoFhhctzC6WdRdLyEQS3So

👉 бесплатна достава за нарачка над 3000 денари
👉 Враќање на прозивод (во рок од 30 дена)
👉24/7 достапни за вас
👉 безбедно плаќање со картичка
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
123
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации