Објавени: јун. 26 2022 08:59

Се продава нов машки Дуксер JACK WOLFSKIN

МКД

Објавени: јун. 26 08:59
Прегледи: 64
Се продава НОВ машки дуксер JACK WOLFSKIN купен во USA ( 85$ )
Дуксерот се продава поради несоодветна
големина
Големина: L
Боја:Темно сина
Цената не е фиксна
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
64
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072221370

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации