Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nike Hypvervenom Phantom FG

7 700 МКД

Се продава од: Nike Kopacki 01 апр. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Машки
Nike Hypvervenom Kopacki 1 Klasa
Kupeni vo Sportvision 14.990 denari
se koristeni samo vo 8 utakmici i se mnogu socuvani prodavam za eftino moze dogovor za cenata
Nike Kopacki
070727758
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации