Македонски | Shqip | English |

NIKE PATIKI PAUL GEORGE

Се продава од: toni 06 јун. 17:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Производи : Машки
Se prodavaat brendirani NIke patiki od kosarkaskata zvezda PAUL GEORGE (Crni so zlatno) vo izvonredna sostojba.Golemina Eu 43. Cena 1850 den.

Se prodavaat brendirani Adidas patiki od kosarkaskata zvezda DERRICK ROSE (Crni so Crveno) vo odlicna sostojba.Golemina Eu 42. Cena 1350 den.

Se prodavaat ORIGINAL NIke patiki (Beli) ,vo odlicna sostojba .Golemina Eu 41.Cena 850Den.

Tel. 076-444-076 Toni
Нема посетени огласи
Кон почеток