Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Патики за трчање Mammut Sertig

105 ЕУР

Се продава од: Toni 29 јул. 23:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Машки
Патики Mammut Sertig Low Man погодни за планинарење, трчање, trail run/планинско трчање, и слични аутдор активности. Број 43 1/3. Извонредна патика. Сосема нови, пробани само еднаш.

Material type: Synthetic
Closure: Fast lacing
Weight: 305 g
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации