Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pierre Cardin

1 200 МКД

Се продава од: Aleksandar 17 септ. 11:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Машки
Продавам елек од брендот Pierre Cardin, донесен од Англија го продавам заради утната величина. Величина L
Aleksandar
071343601
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации