Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CIZMI

60 ЕУР

Се продава од: ljupce 18 ноем. 05:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Производи
Машки
Prodavam polovni original Germanski cizmi br.41.Cizmite se kozni so metalna zastita napred a gjonot e antistatic, otporen od ogan,nafta i nafteni derivati.POZDRAV!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации