Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MON AMI IMA POTREBA OD RABOTNICI

0 МКД

Се продава од: Amin Вчера 14:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Унисекс
Новиот бренд Мон Ами Македонија има потреба од искусен кадар во менаџмент и искуство со продажба на обувки. Испратете го вашето CV na email: [email protected]
Amin
Leaflet
Кон почеток