Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRENERKI MASKI I ZENSKI

250 МКД

Се продава од: Зоран 03 фев. 22:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Унисекс
ПРОДАВАМ ТРЕНЕРКИ ДОЛНИ И КОМПЛЕТИ.
КОМПЛЕТИТЕ СЕ ПАМУК 92% И ЛИКРА 8%ТЕРМО ПО 1000 ДЕН. ЗА КОМПЛЕТ И ТОА СЕ ГОЛЕМИ БРОЕВИ 50,52 И 54 ПО ЈУС СТАНДАРС
ДУКСЕРИ ПО 700 ДЕН ПАМУК И ЛИКРА ТЕРМО
ДОЛНИТЕ ТРЕНЕРКИ СЕПОЛИЕСТЕР ПО 250 ДЕНАРИ СОПСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
ЦЕНИТЕ СЕ НА ГОЛЕМО СО ДАНОК
071 272 266 ЗОРАН
Зоран
071 272 266
Leaflet
Кон почеток