Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DR MARTENS NOVI ITNO

3 500 МКД

Се продава од: Sashka 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Унисекс
broj 38/39, kupeni od Arthur's 120€, mnogu malku noseni...
cenata ne e fiksna
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации