Објавени: мар. 26 2019 12:05

Italjanska obleka od zatvoren butik

Објавени: мар. 26 12:05
Прегледи: 339
Se prodava obleka od zatvoren butik poradi preseluvanje vo stranstvo.
Oblekata e uvezena od Italija, ima i poznati marki.
Ima maska, zenska, detska obleka.
Kontakt na brojot 077 866 356 poveke sliki na Viber, Whats app, Fb. Cena po dogovor, vo zavisnost od kolicinata.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
339
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077866356

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации