Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Maici

100 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Vial 17 авг. 16:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Производи
Унисекс
✅Маици на краток ракав✅ -100%памук.
-Сите броеви:S,M,L,XL,XXL.
‼️100 денари‼️
-Минимум 10 маици
-За нарачки во инбокс.
Leaflet

Vial

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации