Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Svecen fustan NANA

Се продава од: Iva 06 дек. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Производи
Женски
Продавам свечен бренд фустан НАНА. Купен за матурска и платен многу скапо.
Се продава ефтино!!!
Кон почеток