Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vencanica

370 ЕУР

Се продава од: Josif 19 јун. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Производи
Женски
Нова, само еднаш облечена венчаница со руски дизајн и производство, купена во Германија, оригинална цена 500€.
Хемиски очистена и без никаква дамка или недостаток.
Напред со бисерно бела чипка и светликави каменчиња, надолу раскошно се раскрилува.
Назад има корсет со врвца, поради што може да се олабави или затегне до саканата форма.
Идеално стои на девојка со средна висина (околу 170 см).
По желба продавам и додатен прибор: есенско бело палтенце и модерна чантичка со цветен дизајн.
Цена 370€ или по предлог
Контакт: 071 260 962
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации