Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cizmi

2 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Крзнени производи 16 септ. 23:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Крзнени производи
Krzneni proizvodi 0 МКД
Krzneni proizvodi 0 МКД
Krzneni proizvodi 0 МКД
KUKA VO KOZLE 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Делчево
Производи
Женски
Крзнени производи изработени од природно овчо крзно
Крзнени производи
Домашно изработени крзнени производи, изработени од природно овчо крзно, ева гума која не се лизга. ги има во сите броеви
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
078 210 578
https://www.facebook.com/DomasniPapuci/
Крзнени производи
078 226 286
Leaflet
Крзнени производи
Krzneni proizvodi 0 МКД
KUKA VO KOZLE 0 МКД
Krzneni proizvodi 0 МКД
Krzneni proizvodi 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации