Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Облека

0 МКД

Се продава од: Цеце 24 окт. 05:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Производи
Женски
Сочувана облека... Ги продавам затоа што ми се мали па ако на некој му се допаѓаат може слободно да се договориме за цена...
Цеце
075 943 144
Leaflet
Кон почеток