Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Обувки

0 МКД

Се продава од: Цеце 24 окт. 04:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Производи
Женски
Сочувани и многу малку носени... Едните ги продавам зашто неможам да носам високи потпетици, а другите се со мала потпетица...
Цена по договор...
Цеце
075 943 144
Leaflet
Кон почеток