Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Preubavi Bata visoki potpetici antilop 39

1 000 МКД

Се продава од: Marija 21 мај 07:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Женски
Prodavam noseni,no odlicno socuvani Bata visoki potpetici,ciklama boja,antilop,mnogu udobni iako visoki,br.39.
Idealni za matura ili svadba.
078596446
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации