Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zenska bunda od prirodno krzno

24 000 МКД

Се продава од: Лидија 22 мај 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
- Речиси нова, модерна, долга женска бунда од природно крзно нерц -


Лидија
075 327108
Leaflet
Кон почеток