Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cizmi Timberland

60 ЕУР

Се продава од: Katerina 07 јан. 21:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Женски
Продавам чизми Timberland, темно сина боја, број 38, но во споредба со други брендови одговараат на 39. Купени се во странство пред неполна недела и облечени се само еднаш.
Katerina
070800252
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации