Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bunda

400 ЕУР

Се продава од: Цеце 10 фев. 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Женски
Продавам женска долга бунда од нутрија со две лица: крзно и кожа во кафена боја. Величина е бр. 38. Производител на бундата е Мода од Велико Градиште-Србија.
Цеце
071480017
Leaflet
Кон почеток