Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bokserska vreka

1 900 МКД

Се продава од: emanuel 20 мај 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Опрема
Друго
Продавам боксерска вреќа,купена е нова и користена околу 10 пати.Со вреќата во комплет ги добивате и ракавиците и синџирите за обесување на вреќата.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации