Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komona za dzudo

Се продава од: Мичо 19 септ. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам кимона за џудо. Носени се сезона - две. Без видливи оштетувања. Набавени се од џудо клуб од Битола.
Мичо
079227902
Кон почеток