Македонски | Shqip | English |

NOVI DETEKTORI ZA ZLATO DLABINCI

Се продава од: zoki 20 авг. 12:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.130 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

320 ЕУР

Локација: Делчево
Опрема : Друго
Prodavam novi detektori za zlato pi dlabinci,detektorite se nameneti za profesionaln pretrga za zlato,do 5 metri dlabina,snifer xr-71-320evra,pulse 2-350evra,creazy star 2-370evra..
Нема посетени огласи
Кон почеток