Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lezalki za soncanje i odmor

0 ЕУР

Се продава од: Коки Денес 08:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Опрема
Друго
Конечно и во Македонија лежалки за сончање и одмор, германско производство, по најповолни цени. Лежалките се изработени од алуминиум со дупла мрежа. Квалитетни, практични и лесни за употреба. Гаранција за квалитет, обезбеден сервис и резервни делови.
За повеќе информации- тел.072 232 000.
Коки
072 232 000
Leaflet
Кон почеток