Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lezalki za soncanje i odmor

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Panorama Building 15 апр. 09:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата

Linija za susamki i zitarki 0 МКД
Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Gotovi stanovi 0 МКД
Deloven prostor 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Опрема
Друго
Конечно и во Македонија лежалки за сончање и одмор, германско производство, по најповолни цени. Лежалките се изработени од алуминиум со дупла мрежа. Квалитетни, практични и лесни за употреба. Гаранција за квалитет, обезбеден сервис и резервни делови.
За повеќе информации- тел.072 232 000.
Panorama Building
Продажба на станови
Посетете ја нашата продавница
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet

Panorama Building

9 Огласи во продавницата
Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Gotovi stanovi 0 МКД
Pecka za pecenje na zrnesti i jatkasti plodovi 0 ЕУР
Friteza profesionalna 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации